למי אסור לעשות בוטוקס

רוצה לעשות בוטוקס אבל לא ברור לך למי אסור לעשות בוטוקס? כל התשובות כאן

תוכן העניינים

למי אסור לעשות בוטוקס

בוטוקס איננו מתאים לכל אדם, ועל כן חשוב להגיע מראש לפגישת ייעוץ עם הרופא. אנשים במצבים מסוימים או הסובלים ממחלות מסוימות לא יכולים לעבור את הטיפול. להלן מספר מצבים שלא מאפשרים הזרקת בוטוקס:

הזרקת בוטוקס היא ההליך הפופולרי להפחתת קמטים ולהקנות לך מראה צעיר ורענן יותר. למרות שמדובר בהליך יחסית נפוץ ופשוט, חשוב לדעת כי רופאי עור מציינים שההליך הזה אינו מתאים לכל אחד ואחת.

הזרקת בוטוקס יכולה להיות מסוכנת אם יש לך מחלות עור מסוימות או סובל ממחלות מסוימות.

למי אסור לעשות בוטוקס?

  • במקרה שמתפתח זיהום באיזור שבו מעוניינים לבצע הזרקת בוטוקס, יש לדחות את ההליך עד לאחר שהזיהום יעבור ויטופל. הזרקת בוטוקס על איזור דלקתי עלול לגרום לתופעות לוואי.
  • רופאים אוסרים על נשים בהריון לקבל זריקות בוטוקס בכל איברי הגוף. מחקר חדש מאוניברסיטת טקסס מצא כי הזרקת בוטוקס במהלך ההריון יכולה להוביל להפלות ולפגמים מולדים. רופאים ממליצים כעת לנשים בהריון לא לקבל בוטוקס מכל סיבה שהיא בשל הסיכון הגבוה שהוא מהווה.
  • גם מי שסובל ממחלות אוטואימוניות לא יכול לעבור זריקת בוטוקס בשל הגבלות רפואיות.
  • אם אתם סובלים מאלרגיות כאלה ואחרות, חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא המטפל לפני הזרקת בוטוקס.
  • מי שמתמודד עם בעיות במערכת העצבים חייב גם כן להתייעץ עם רופא מכיוון שטיפולי בוטוקס עשויים לגרום לתופעות לוואי שונות, חלקן חמורות.

זריקת בוטוקס תופעות לוואי

כאמור, לטיפולי בוטוקס, כמו טיפולים רפואיים ואסתטיים אחרים, עשויים להיות תופעות לוואי. חשוב להכיר את תופעות הלוואי ולהתייעץ עם רופאים כדי לעבור את הטיפולים האלה בצורה טובה וחלקה.

יחד עם זאת, כדאי לדעת גם שברוב המקרים, תופעות הלוואי צפויות להיעלם בתוך שבועות מספר. במידה ונגרם סיבוך כזה או אחר, בדרך כלל מדובר בסיבוכים שניתנים לטיפול.

ישנם מטופלים ומטופלות שמתלוננים על כאבי ראש לאחר הזרקת בוטוקס, וגם על סחרחורות. מדובר בעניין מוכר וטבעי, ואין מה לחשוש ממנו. כאב הראש בדרך כלל עובר בתוך זמן קצר.

כמו כן, לעתים עלולים להיווצר שטפי דם באיזור ההזרקה, כמו גם נפיחויות. גם תופעות הלוואי האלה צפויות לעבור בהקדם האפשרי.

כאמור, במקרה של תופעת לוואי כזו או אחרת, כדאי להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך על מנת לוודא שלא נגרם נזק חמור יותר.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הצטרפו לקהילות שלנו

הכתבות החמות

החיים משתנים יום אחרי יום

קבלו טיפ בריאות יומי

קטגוריות

לדעת עוד

כתבות נוספות